Sık Sorulan Sorular

Yol Konferansı’na kimler katılabilir?

Herkes. Doğru beslenme, bütünsel sağlık, yoga, meditasyon, mindfulness, tasavvuf, nefes çalışmaları ile az da olsa ilgileniyorsanız Yol Konferansı sizin için.

Konferansa nasıl kayıt olabilirim?

Kayıt olma sayfasında gerekli bilgileri girdikten ve ödemenizi yaptıktan ve onay e-postasını aldıktan sonra artık kayıt oldunuz demektir. Konferans ile ilgili bilgilendirmeleri e-posta aracılığı ile yapacağız.

Yol Konferansı’na nasıl katılacağım?

Kayıt olduktan sonra size bir onay e-postası gelecek. Konferans zamanı yaklaştığında tüm içeriğe online olarak erişebileceğiniz bağlantılar ve bilgiler yine e-posta olarak size iletilecek. Tüm iletişim ve katılım hakkı e-postanız üzerinden yürüyeceği için doğru ve geçerli bir e-posta adresi girmeniz önemli. Konferans ile ilgili iletişimi e-posta yoluyla yapacağımız ve bilgilendirmeleri kaçırmamanız için lütfen info@yolyoga.com adresini adres defterinize ekleyiniz.

Yol Konferansı’na kayıt oldum ama herhangi bir e-posta almadım. Neden?

Öncelikle istenmeyen/spam klasörünü incelemenizi rica ederiz. E-posta adresimiz sizde kayıtlı olmadığı için bu klasöre düşmüş olabilir. Konferans ile ilgili iletişimi bu yolla yapacağımız ve bilgilendirmeleri kaçırmamanız için lütfen info@yolyoga.com adresini adres defterinize ekleyiniz.

Doğru ve geçerli bir e-posta adresi girmemiş olabilirsiniz. Eğer geçerli e-posta adresinizi doğru yazdığınızdan eminseniz bizimle iletişime geçin. Fakat geçersiz, çalışmayan, size ait olmayan bir e-posta adresi girdiyseniz maalesef değişiklik yapamamaktayız ve katılım hakkınız bulunmamakta. Üstelik böyle durumlarda ücret iadesi de yapamıyoruz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemenizi kredi kartınız ya da banka kartınız ile yapabilirsiniz. Konferans katılım hakkı ücreti indirimdeyken taksit olanağı bulunmuyor. Ödemenizi havale/eft yoluyla yapmak isterseniz bizimle iletişime geçininiz.

Ödeme sırasında hata uyarısı veriyor. Ne yapmalıyım?

Yeniden deneyin. Eğer her bilgiyi doğru yazdığınızdan eminseniz ama hala hata uyarısı alıyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin.

Bilgilerimi vermek güvenli mi?

Konferansa kayıt olurken vermiş olduğunuz tüm kişisel bilgileriniz ileri güvenlik önlemleri altında güvenli alanlarda saklanmakta olup kesinlikle 3. şahıslar ile paylaşılmamaktadır. Bilgi güvenliği için gizlilik politikamıza buradan ulaşabilirsiniz.

Konferans nerede yayınlanacak?

Yol Konferansı’nın başlamasına bir kaç hafta kala size konferansı izleyebileceğiniz platformun adres ve üyelik bilgileri e-posta olarak iletilecek. Eğer 10 Ekim’e kadar bu e-postayı almadıysanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Yol Konferansı’nda yayınlanan videoları nasıl izleyeceğim?

Konferans videolarından bazıları önceden kaydedildi. Günlük programa göre konferans platformuna eklenecek. Bu videolara 36 saat boyunca erişiminiz olacak.
Konferansın bazı oturumları ise canlı yayın olarak gerçekleşecek. Canlı yayın videoları daha sonra izleyebilmeniz için yine platforma eklenecek ve 36 saat boyunca erişiminize açık olacak.

Canlı yayınlara katılamadım, ne yapmalıyım?

Canlı yayın videoları daha sonra izleyebilmeniz için platforma eklenecek ve 36 saat boyunca erişiminize açık olacak.

Videoları ne kadar süreyle izleyebilirim?

Tüm videolar yüklendikten sonra 36 saat boyunca izleyebileceksiniz.

Konferans videolarını bilgisayarıma indirebilir miyim?

Maalesef konferans videolarını kaydetme ya da indirme olanağı bulunmuyor. Ancak günlük olarak yayınlanan 10 kadar videoyu izleyebilmeniz için 36 saat gibi uzun bir süreniz olacak.